שלטים ירוקים אפשר לפרסם באופן ידידותי לסביבה

 שלטים ירוקים – אפשר לפרסם באופן ידידותי לסביבה

שלטים הפכו להיות אחד האויבים הגדולים ביותר של איכות הסביבה, שלטי פרסום רבים מצאו את עצמם מוסרים בעקבות האפשרות שמא הם יזהמו את האוויר ויפגעו באיכות הסביבה. אנו מציעים לכם לפרסם את העסק שלכם באמצעות שלטים ירוקים, מצד אחד תקבלו את כל היתרונות שנמצאים בפרסום העסק שלכם על ידי שלטים – ומצד שני לא תזהמו את הסביבה ותוכלו להיות עם ראש שקט. עד לא מזמן היה קשה למצוא שלטים אשר יהיו ידידותיים לסביבה, אך כיום עומדים לרשותכם מגוון רחב של אופציות ודרכים לבצע זאת – ואנו נעמוד לרשותכם מתחילת התהליך ועד לסיומו כך שתפיקו שלטים ירוקים אשר ישווקו את העסק שלכם.

שלטים ירוקים – בעלי השפעה זהה לשלטים הרגילים

נדמה כי כאשר אנו נוטים לבחור באותם שלטים אשר יהיו פחות מזהמים, ויותר ידידותיים לסביבה – האפקטיביות שלהם תהיה נמוכה בהרבה. אך כיום ישנם מגוון רחב של אופציות אשר יבטיחו לכם שלטים ברמה גבוהה, ובמקביל גם אפקטיביות וחשיפה זהים לשלטים הרגילים. הטכנולוגיה מאפשרת ליצור שלט מבד מיוחד אשר יתכלה בתוך מספר שנים בודדות, אך במקביל לשמור על כל היתרונות של השלט הרגיל – בין אם מדובר בסגנון, בצבעים או בגודל. כך שהגיע הזמן שתוכלו מצד אחד לעזור ולשמור על כדור הארץ, אך מצד שני לפרסם את העסק שלכם באמצעות שלטים ירוקים.

שלטים ירוקים – בדרכים שונות ומגוונות

אנו יכולים לעזור לכם להפתיע את הלקוחות שלכם, ולהשתמש באמצעי הפרסום בדרכים ירוקות ומגוונות – שימשכו את מרבית תשומת הלב. ראשית כל ניתן לבחור שלט ירוק רגיל, ולהכניס אליו אלמנטים רבים אשר יהפכו אותו להיות שונה ומיוחד. בדיוק כמו שלטים רגילים כך גם השלטים הירוקים גמישים מבחינת התצורה הסופית שלהם – וכל רעיון שיש לכם יכול להיות בר ביצוע באמצעות הצוות שעומד לרשותנו. בנוסף ניתן לפרסם גם על ידי שילוט ירוק על מדשאות וגנים שונים ברחבי העיר, הדבר מצד אחד ישמור על איכות הסביבה – אך יהיה שונה ומיוחד וימשוך אליו ישר מתעניינים אשר יבואו לראות את מהות השלט. אם אתם מחפשים רעיונות מיוחדים לשלטים עבור העסק שלכם, צלצלו אלינו עוד היום – ותקבעו עם אחת הנציגים שלנו פגישת היכרות שיכולה לשנות את העסק שלכם מקצה לקצה.

שלטים מוארים – כל הדרך אל ההצלחה

הגיע הזמן שהעסק שלכם יתפוס תאוצה באמצעות פרסום ושיווק שלו, אנו נעזור לכם ליצור שלטים ירוקים אשר יעבירו את המסר שלכם – וימשכו כמובן את קהל היעד של העסק אליכם. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר, אנו מתמחים בכל הנושא של שלטים ושילוט כבר זמן רב – ונשמח לתרום לכם מהידע שלנו וליצור לכם את השלטים האטרקטיביים והידידותיים ביותר לסביבה. צרו קשר עוד היום

ליצירת קשר:

דב הוז 5, בני ברק
טל’:  03-5793939,    פקס:  03-6188547,
נייד:  052-2524232, דוא”ל:  b-a-z@zahav.net.il

youtube google twitter facebook
‪Google+‬‏